Ana Sayfa      Hakkımızda       Aktif Projeler      Tamamlanan Projeler      On-line Bilgi Edinme       İletişim

KAHRAMAN İNŞAAT LTD.ŞTİ.

  1963 Yılında Orhan KAHRAMAN ve Hüseyin HASACAR ortaklığı ile başlayan Kahraman İnşaat Nazilli Sosyal Sigortalar hastanesi, Çınarlı Meslek Lisesi, Manisa Subay Lojmanları, Bayraklı Orta Okulu, Buca Cezaevi gibi projeleri tamamladı.

  Daha sonra ‘Orhan KAHRAMAN’ 1969 yılından itibaren Manisa ve İzmir illerinin çeşitli bölgelerinde tamamladığı 150’yi aşkın inşaat ile vatandaşlarımızı Kahraman İnşaat güvencesiyle ev sahibi yapmıştır. Sonrasında Orhan KAHRAMAN’a 1983 yılında katılan oğulları Cemal KAHRAMAN, Tahir KAHRAMAN ve Cahit KAHRAMAN ; Kahraman İnşaat adını İzmir (Foça), Muğla (Bodrum) ve Manisa illerinin çeşitli bölgelerinde tamamladıkları 100’ü aşkın inşaat ile devam ettirdiler.

  Şimdi (2010 yılından itibaren) Tahir KAHRAMAN ile birlikte KAHRAMAN İNŞAAT grubuna dahil olan (Merhum Orhan KAHRAMAN’ın Torunu) 3. kuşak Orhan KAHRAMAN, yılların Kahraman İnşaata kattığı tecrübelerden ders alarak İZMİR (Eskifoça’da) havuzlu dubleks villaları inşaatı yapımı ile devam ettirmektedirler.

 
Projelerimizle ilgili  
360 derece  
panoramik görüntüler.
 
Kaliteyi ve güveni bir arada 
sunduğumuz son projemiz ile 
ilgili tüm bilgiler.
 
Bilgi edinme formunu doldurup 
bize göndererek merak ettiğiniz 
tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. 

Kahraman İnşaat Ltd. Şti. - Utku Mahallesi İbrahim Gökçen Bulvarı No:36/B MANİSA - 1963 'den Beri Hayallerinizi İnşa Eder...

tasarım & programlama | databilgi